2. 2. 2018
Zpět na výpis

Využijte jeden z našich tří nových paušálů, díky kterým s námi můžete trénovat o více než 30% levněji.   Od února 2018 jsme pro Vás rozšířili naši nabídku o další tréninky v centru BeTri a o skupinová cvičení v centru BeBalanced. Za cenu jednotného paušálu můžete nově navštěvovat tréninky z našeho rozvrhu dle vlastního výběru.   Kalendář tréninků […]

Využijte jeden z našich tří nových paušálů, díky kterým s námi můžete trénovat o více než 30% levněji.

 

Od února 2018 jsme pro Vás rozšířili naši nabídku o další tréninky v centru BeTri a o skupinová cvičení v centru BeBalanced. Za cenu jednotného paušálu můžete nově navštěvovat tréninky z našeho rozvrhu dle vlastního výběru.

 

Kalendář tréninků BeTri a BeBalanced

 

Podle frekvence Vašeho sportování jsme paušální platby rozlišili na BASIC, STANDARD a PREMIUM.

 

BASIC
V rámci paušálu BASIC je v ceně zahrnuta 1 hodina plavání týdně a 1 trénink nebo cvičení v centru BeTri a BeBalanced. Za cenu 1 300 CZK můžete využít až 8 tréninků měsíčně, přičemž ušetříte 820 CZK.

 

STANDARD
V rámci paušálu STANDARD jsou v ceně zahrnuty 2 hodiny plavání týdně a 2 tréninky nebo cvičení v centru BeTri a BeBalanced. Za cenu 2 500 CZK můžete využít až 16 tréninků měsíčně, přičemž ušetříte 1 740 CZK.

 

PREMIUM
V rámci paušálu PREMIUM jsou v ceně zahrnuty 3 hodiny plavání týdně a 3 tréninky nebo cvičení v centru BeTri a BeBalanced. Za cenu 3 600 CZK můžete využít až 24 tréninků měsíčně, přičemž ušetříte 2 760 CZK.

 

Ceník 2018

 

Plavecké tréninky pokračují na plaveckém stadionu v Podolí a v Aquacentru Šutka, kde jsme pro Vás přidali páteční ranní hodinu. Tréninky na Šutce vedou Pavel Wohl (večerní hodiny pro pokročilé s cílenou přípravou na triatlonovou sezónu), Andrea Štellerová (ranní a večerní hodiny pro začátečníky) a Radek Holinka (začátečníci a pokročilí ráno i večer, kde je potřeba). Od ledna máme ucelenou koncepci a v případě, že některý z trenérů nemůže, je připravený trénink, který zapadá do celkové koncepce. V Podolí funguje stabilní dvojice Lenka Fanturová a David Janda, kde se rovněž snažíme o ucelenou koncepci směřující hlavně k triatlonové sezóně.

 

Postupně rozšiřujeme nabídku v našem obchodě, pokud budete potřebovat doplnit vaše vybavení rádi Vám s výběrem pomůžeme. Věci je možné doručit na bazén nebo se můžete zastavit u nás v Libockém dvoře, kde si můžete s námi dát výbornou kávu z rodinné pražírny Longberry.

 

Plavání na otevřené vodě bude probíhat od května do srpna. Plavat budeme podle podmínek v Libockém rybníku a na koupališti Džbán. V rámci tréninku je možné vyzkoušení neoprenu. Neopreny budeme opět mít skladem jak prodeji, tak k jednorázovému zapůjčení na závod, rezervace https://www.betri.cz/pujcovna-neoprenu-a-obchod-s-plaveckymi-potrebami/, pro více info pište na info@betri.cz .

 

Cyklistické tréninky budou probíhat od dubna do září. Kdo se nemůže dočkat, může se s námi vypravit na tréninkový kemp se zaměřením na triatlon a cyklistiku do tepla španělské Andalúzie, který pořádáme v termínu od 9. do 23. března 2018 a od 14. do 24.dubna 2018 (v tomto termínu se v rámci soustředění můžete zúčastnit triatlonu http://www.desafiodx2.com/content/xxvi-triatlon-torre-del-mar-22-de-abril-de-2018). Podrobnosti naleznete na našich stránkách BeTri a vše co potřebujete vědět o kempu naleznete zde. Kdo nemá dostatek dovolené, může do té doby trénovat na cyklistickém trenažeru, který lze u nás také zakoupit.

 

Zájemci prosím kontaktujte nás na info@betri.cz nebo volejte na +420 773 337 972, abychom doladili podrobnosti.

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a těšíme se na Vás na našich trénincích
Radek

Vyrazte s námi na první trénink zdarma