Core
& animal movements

 • Posílení středu těla
 • Zázemí centra - šatny, sprchy
 • Trénink vedený zkušeným fyzioterapeutem

Střed těla je základ zdravého pohybu při sportu i každodenních činnostech. Proto jsme ve spolupráci se zkušenými fyzioterapeuty z centra Be Balanced připravili toto cvičení. Při jednotlivých cvicích se naučíte plnohodnotně zapojovat střed těla a postupně se ho budete učit používat v čím dál náročnějších pozicích. S cvičením začínáme na zádech, poté na všech čtyřech, dále například ve výpadu a nakonec zažijete i trénink zapojení středu během pohybu. Po několika lekcích budete schopni běžet několik kilometrů v kuse s jistotou, že při pohybu správně zapojujete střed těla.

Zobrazit tréninky

Vyberte si termín vašeho tréninku

Kapacita Datum Den Čas Místo Cíl Trenér
10 míst každou středu 7:10-8:10 Libocký dvůr posilování Dagmar

Kdo se vám bude věnovat?

 • Dagmar Lisá (Mostecká)
  Dagmar Lisá (Mostecká)

  Rehabilitaci Be Balanced jsem založila v roce 2010. Malou praxi jsem postupně rozvíjela. Hlavním motorem byla poptávka klientů po tomto typu péče. Mojí snahou bylo nabídnout péči více klientům a zároveň rozšířit služby tak, abychom byli schopní opravdu efektivně řešit pohybové obtíže. V průběhu této doby jsem se věnovala intenzivně hlavně vlastní fyzioterapii a vzdělávání se. Svůj pracovní program jsem doplnila o práci v Centru pohybové medicíny Pavla Koláře, protože nabídka pracovat po boku takové kapacity se prostě neodmítá. Svůj úvazek jsem zde ale musela pro velké vytížení po dvou letech ukončit a věnovat se čistě jen zvětšující se praxi v nových prostorách Libockého dvora. Mám to štěstí, že moje práce je i mým koníčkem. Možnost vymýšlet nové služby a dávat jim formu, která bude pro lidi opravdu přínosná, mě velmi nabíjí. Stejně tak i možnost informovat formou článků a přednášek veřejnost o tom, že plno obtíží vypadajících beznadějně je možné velmi dobře řešit. Jsem vděčná za okolnosti, které mi přinesly do cesty příležitosti i současné spolupracovníky.

  • Absolvovala magisterské studium fyzioterapie na 2. LF UK pod vedením Prof. Pavla Koláře, PhD.
  • Specializuje se na problematiku funkčních bolestivých poruch pohybového aparátu u sportovců, běžně aktivní populace i seniorů. Dále se věnuje fyzioterapii dětí Vojtovou metodou již od novorozeneckého věku
  • Od začátku roku 2011 provozuje Nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie Be Balanced v Dejvicích
  • Úzce spolupracuje s časopisem Běhej.com. Dále přispívala do časopisů Betynka, MF Dnes, Hospodářské noviny apod.
  • Mezi lety 2012 – 2015 pracovala také v Centru pohybové medicíny Prof. Koláře na Chodově
#bebalanced_cz
Chcete aby se Vaše fotka zobrazila na našem instagramu?

Napište do popisku #bebalanced_cz a sledujte náš instagram!
Náš instagram

Vyrazte s námi na první trénink zdarma