Tréninkové plány a
vedení

  • Tréninkový plán na každý měsíc
  • Osobní schůzka 1x za měsíc
  • Neomezená komunikace, voláte když potřebujete vysvětlit
  • Vyhodnocení v aplikaci Training Peaks
  • Pravidelné potkávání na společných nebo individálních trénincích

Chcete začít se triatlonem? Nevíte si rady se správnou plaveckou technikou? Přemýšlíte, jak se zlepšit na kole nebo při běhu? Nemáte čas na skupinové tréninky? Nebo vám hlavou koluje spousta dalších otázek ohledně triatlonu? Můžete využít naše trenérské vedení formou tréninkových plánů. Budeme se pravidelně potkávat na společných schůzkách, společných nebo individuálních trénincích, a pokud proběhne správná chemie, tak třeba i nad dobrým pitím až budeme společně rozebírat vaše skvělé výkony.

Ke spolupráci budete potřebovat výsledky ze zátěžové diagnostiky nebo laktátové křivky. Předpokládáme, že máte minimálně měřič tepové frekvence, na kole měřič kadence, ideálně i výkonu, ale chápeme že to už je vyšší investice.

Plány píšeme po týdnu nebo po měsíci, záleží na vzájemné domluvě, co Vám bude více vyhovovat. Nejvíce se nám osvědčila spolupráce po týdnu, i s následným vyhodnocováním v aplikaci trainingpeaks.com.

1900 Kč / měsíc

Jak se stát součástí BeTri?

Naše služby nabízíme formou jednorázových účastí na pravidelných trénincích nebo v balíčku služeb s pravidelnou měsíční platbou.

Více o členstvích a cenách

Vyrazte s námi na první trénink zdarma