Vyhodnocení CSS testů

17. 12. 2018
Zpět na výpis

Vyhodnocení CSS testů

Ahoj,

 

omlouváme se za menší prodlení ve vyhodnocení testování, které proběhlo před dvěmi týdny. Honza v uplynulém týdnu všem posílal nastavení tréninkových zón, podle kterých by jste se měli řídit v tréninku. Tréninkový systém, který používáme je trochu složitější, ale snažili jsme se ho pro vás zjednodušit, protože si myslíme, že zatím většina z vás nedokáže odhadnout tempo na 100m po 5s. Až se bude blížit závodní sezóna přidáme případně ještě zónu B2, ale zatím pro tréninky v tomto období není potřeba.

 

Ti z vás, kteří nedostali výsledky mailem a nemáte nastavení tréninkových zón, tak prosím napište mě nebo Honzovi a pošleme vám ho znovu do konce tohoto týdne.

 

Odkaz na výsledky:

 

 

Tréninkový systém Betri:

 

A0 – rozplavání, vyplavání
A1 – základní vytrvalost
B1 – závodní tempo
C1 – maximální rychlost

 

Poslední trénink proběhne 21.12.2018 na Šutce. 

 

V novém roce začínáme od 7.1.2019. 

 

Další testy proběhnou na všech bazénech 9.1.2019. 

 

Na období vánočních svátku vám s Honzou připrávíme 5 tréninků pro pokročilé a 5 tréninků pro mírně pokročilé, aby bylo v novém roce na co navázat a nedošlo k výraznému zhoršení vaší výkonnosti (respektive bude vidět, kdo mezi svátky byl v bazénu). Všem doporučujeme, pokud máte zájem posunout své plavání, aby jste do vody chodili minimálně 3x v týdnu (pokročilí), 2x v týdnu (záčátečníci), nezanedbávali suchou přípravu (gumy 15min 3 x týdně) a strečink, jóga (15-30 min 3 x týdně). Pokud to vše děláte a stagnujete, dlouhodobě se nezlepšujete, tak doporučujeme udělat si test záběrové frekvence a začít pracovat na vyšší frekvenci při plavání.

 

Jelikož se nám zdá Podolí odtržené od naší tréninkové skupiny na Šutce a zdá se nám progres ve vašich výkonech malý nebo dokonce záporný (může být dáno, že jste nechodili plavat), tak budeme posílat Daniele trénink pro pokročilé. Zároveň se snažíme najít k ní druhého trénéra, tak aby i v Podolí byli dva trenéři a vysoká kvalita, kterou jsme nastolili na Šutce a na Výstavišti.

 

Plaveckou čepici pro plavce s nějvětším progresem bude do 15.1.2019 mít Lubomír Motýl, který zaznamenal největší progres v testech, ve středu 19.12. předáme. 

 

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně tréninků prosím pište mě nebo Honzovi, dotazy k rezervačnímu systému, fakturacím, prosím směřujte na mirka@betri.cz.

 

Přejeme vám krásné svátky a tento týden ještě očekávejte mail s tréninky a poděkováním.

 

Radek + Honza + Daniela

Vyrazte s námi na první trénink zdarma