KONTAKTUJTE NÁS

Poskytnutím těchto údajů nám dáváte souhlas k jejich zpracování.

KONTAKT TRENÉR

Radek Holinka

radek@betri.cz

+420 773 337 972

NAŠE SLUŽBY

PLAVECKÉ TRÉNINKY

V plaveckých kurzech se zaměřujeme hlavně na plavecký styl kraul. Tréninky věnujeme všem aspektům, včetně techniky, vytrvalosti, nebo rychlosti. V ceně tréninků máte kromě profesionálního trenérského vedení zařízený vstup do bazénu a případně zapůjčení pomůcek.

Přečíst víc

KLIDOVÁ A ZÁTĚŽOVÁ DIAGNOSTIKA

V BETRI LABu provádíme expertní analýzu stavu organismu začínajících i profesionálních sportovců a to za pomoci tří testů moderními přístroji. Diagnostikou získáte podrobný hloubkový pohled na fyziologický profil a aktuální úroveň kondice. Výsledky jsou hodnotným podkladem pro redukci hmotnosti, efektivní sestavení tréninkového plánu trenérem, stanovení závodního tempa a odstranění případných limitací.

Přečíst víc

TRÉNINKOVÉ PLÁNY

Pro každého, kdo chce pomoct s přípravou na plavání a triatlon, dodat svému trénink systematičnost a pravidelnost.

Přečíst víc

VÍKENDOVÉ KEMPY

Naše víkendové kempy zaměřujeme na plavání nebo triatlon. Jejich cílem je zlepšit techniku, kvalitně potrénovat a zároveň si odpočinout. Každý večer po trénincích vše probíráme u skleničky dobrého pití a dáme...

Přečíst víc

ZAHRANIČNÍ KEMP V ANDALUSII

Naše jarní zahraniční soustředění se zaměřuje prímárně na nájezd prvních jarních kilometrů na kole. Nemusíte mít ale strach, že si zde neužijete ostatní triatlonové disciplíny. Kempy nejsou jen pro naše sportovce, ale také pro jejich rodiny.

Přečíst víc

ZAHRANIČNÍ KEMP NA MALLORCE

Naše jarní zahraniční soustředění se zaměřuje prímárně na nájezd prvních jarních kilometrů na kole. Nemusíte mít ale strach, že si zde neužijete ostatní triatlonové disciplíny. Kempy nejsou jen pro naše sportovce, ale také pro jejich rodiny.

Přečíst víc

NAŠI TRENÉŘI

Martina Nováková

 • Absoloventka magisterského studia fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy
 • Několikanásobná medailistka mistrovství ČR v plavání, účastnice triatlonových soutěží
 • Dlouholetá trenérka plavání (osm let u pětibojařů Dukla Praha a triatlonových oddílů)
 • Záliby: skialp, lezení, triatlon
 • Jazyky: angličtina, ruština (základní úroveň)

Jan Kovalovský

Kovi už něco pamatuje. S triatlonem začal v roce 1996 poté, co se předtím dělal 6 let judo a katare. Jako absolvent FTVS UK se specializací jak jinak než triatlon má zkušenosti  z vedením triatlonového klubu AC Start Karlovy Vary, působil v středisku talentované mládeže při svazu triatlonu, nakoukl do reprezentace v dlouhém triatlonu, dokončil 53 ironmanů a byl 3x v Koně. Kovi měl to štěstí, že se několik let mohl věnovat pouze závodění a poté trénování triatletů skrze tréninkové plány, kempy a jako trenér plavání. V současné době jako hrdý otec tří dětí a člen Betri klubu si plní další životní sny.

 

Natálie Nováková

Naty je aktivně závodící triatlonistkou, zároveň se věnuje trenérství atletiky a plavání pro děti a dospělé. Aktuálně je studentkou Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kde se specializuje na oblast zdraví.

Lukáš Červenka

Lukáš Červenka je novou tváří trenérského týmu Betri. Absolvoval magisterské studium na FTVS UK se specializací triatlon a zahraniční stáží v Belgii. Zkušenosti sbíral i jako triatlonový reprezentant. Budete se s ním potkávat každé út, st a čt na bazénu v Aquacentrum Šutka. Kromě tréninků se Lukáš věnuje zátěžové diagnostice a tréninku sportovců všech výkonnostních kategorií.

Marcelo Martinez

- Finalist in many National Championships and argentinian champion 2011 as well as in international competitions.
- Age Group Coach for 10 years delivering many swimmer champions and finalist in National and Regional Championships.
- Education: Degree in Physical Activity and Sport, Level 5 Age Group Coach in American Swimming Coaching Association (ASCA), Swimming Coach courses in Italy and Argentina.
- Swimming Coordinator in Youth Olympic Games 2018 in Buenos Aires.
- Languages: Spanish, english, italian, czech (in that order of knowledge).
- Hobbies: Horror Writer.

Radek Holinka

 • 11 let praxe jako plavecký a triatlonový trenér
 • Osobní rekordy: 10km - 33:29, Půlmaraton - 1:12:59, Halfironman - 4:34, Ironman - 9:58
 • Vzdělání: Triatlonový trenér II.třídy Training Peaks, Coach level 1 Training Peaks University, Online masérské zkoušky s mezinárodní akreditace student Training Peaks Coach level 2, své znalosti neustále rozšiřuje.
 • celkově druhé místo v moravskoslezském poháru DIDICUP

Ondřej Kočovský

 • Bývalý plavec se zálibou ve znakových disciplínách a dlouhých tratích.
 • Medailista z MČR v žákovských kategoriích.
 • Doplňkově se věnoval triatlonu.
 • 10 let trenér žákovských a dorosteneckých kategorií v oddíle SK Slávia Praha s mnoha úspěchy na mistrovstí republiky.
 •  20 let působí jako plavecký rozhodčí, z toho 6 let s mezinárodní kvalifikací FINA. Jako rozhodčí má za sebou Mistrovství Evropy, Mistrovství světa juniorů a v roce 2018 reprezentoval na Youth Olympic Games v Buenos Aires.
 • Věnovat se vám může také v Angličtině a Polštině.

Daniela Kočovská

 • 25 let aktivni trenérské a cvičitelské činnosti ve sportovním klubu Slavia Praha
 • Největší trenérské úspěchy: Coufalová 1.misto paralympiáda Atlanta 1996, 3.místo paralympiáda Sydney 2000, několik světových rekordů této závodnice. Ostatní závodníci na úrovni medailových výsledků na mistrovství republiky žactva, dorostu, dospělých. Jeden z plavců účastník mistrovství Evropy juniorů, 4.místo, 5.místo. Účastník mistrovství Evropy dospělých - semifinálové umistění. Nynější svěřenec - finále mistrovstvi republiky dospělých, 5.místo na mistrovství světa masters v Budapešti 2017.
 • Bývalá aktivní plavkyně.

CENÍK

Kompletní výpis našich nabízených služeb naleznete v našem ceníku.

Zobrazit ceník Přidat se k BeTri