Reference

Tomáš Holkup

08. 09. 2022

Díky Betri jsem se naučil plavat kraulem a celkově systematicky trénovat (nejen) na triatlon. Co je dlouhodobě ale ještě důležitější, je super parta na plavání a na závodech, možnost vyměnit si zkušenosti, probrat problém, pokecat na vyjížďce. Be a Triathlon Family :-)

Hynek Janoušek

06. 09. 2022

V klubu Betri jsem se setkal se vstřícným prostředím, radou a humorem, které mi pomohly úspěšně absolvovat železného muže. Dlouhý triatlon je náročný výkon, v němž se musí vyřešit spousta věcí v přípravě, s vybavením a se strategií závodu. Malá chyba na začátku může být velkou na konci. Na všechno jsem se mohl zeptat, a tak se o nich dozvědět předem, a ne až po nich.

Alexis Ostrenskyi

06. 09. 2022

Moc děkuji za profesionální služby! Naučili mě pořádně plavat, běhat a jezdit na kole. Zažil jsem vzlety i pády, ale za podpory super party kamarádů to bylo mnohem jednodušší. Velice doporučuji ranní plavání ve skupině na Šutce, plavecké a zahraniční kempy, které jsou zorganizovány na 1.

Petr Choleva

16. 01. 2020

Byl jsem příjemně překvapený jak byly jednotlivé tréninky dobře připravené, množství různých typů cvičení, trenér dával stručné a jasné pokyny, bez zbytečných prostojů, vše odsejpalo, vše fungovalo.

Neli Vopálenská

16. 01. 2020

Chcela ny som sa za seba alebo v mene CZ-SK teamu velmi pekne podakovat. Uprimne, ked ma Jergus oslovil s ideou plaveckeho kempu zvazovala som utek do dalekych krajin, lebo plavanie nepatri resp.nepatrilo medzi moje oblubene aktivity.

Karen Harlow

30. 12. 2019

Thank you for an incredible training weekend. Firstly, the venue was beautiful, the Pension and facilities were excellent and the food was delicious. The planning of the weekend was without fault. It was all very easy to follow.