Betri členství

Od svého vzniku je BETRI místem, kde se setkávají nadšení sportovci všech výkonnostních úrovní i věkových skupin. Panuje zde skvělá atmosféra a vzájemná podpora, která umožňuje dosahovat vašich sportovních cílů. Rodí se zde přátelství i vztahy a vytváří se sportovní komunita plná inspirace a motivace. Společně sdílíme radost ze sportu, společně oslavujeme úspěchy a navzájem se podporujeme, když se někomu nedaří. 

Kromě sportovní komunity vám ale BETRI nabízí i skvělé zázemí a řadu výhod. Ať už toužíte pouze po radosti z pohybu, zlepšení kondice či dosažení lepších výsledků v závodě, BETRI je pro vás tím pravým místem. Stanete se součástí naší sportovní rodiny a zažijete ten skvělý pocit, když dosáhnete svých cílů a překonáte své hranice. 

Co vám v BETRI můžeme nabídnou? 
1. Profesionální trenéři – kvalitní trénink pod vedením zkušených trenérů, kteří vám pomohou zlepšit vaše sportovní dovednosti (plavání, cyklistika, běh, posilování).
2. Sportovní komunita – setkáte se s dalšími aktivně smýšlejícími lidmi, kteří mají podobné zájmy, navážete nová přátelství, můžete se domlouvat na společném tréninku i získat řadu cenných informací od zkušenějších členů.
3. Závody – možnost reprezentovat klub v rámci závodů v ČR i zahraničí a pociťovat hrdost ze zastupování svého týmu.
4. Vybavení – slevy u vybraných partnerů týmu (Enervit, Favero Assioma, Garmin, Castelli, Corebodytemp a další).
5. Motivace – vzájemnou motivaci k pravidelnému tréninku.
6. Zábava – příležitost účastnit se společenských akcí pořádané týmem, soustředění, tréninky, výlety.

Jaké výhody mi členství v BETRI přinese?  
1. Neomezené vstupy na plavecké tréninky v Aquacentru Šutka a Podolí. 
2. Tréninkový plán – roční strukturovaný plán v aplikaci Training peaks s detailním rozpisem tréninkových jednotek pro každý den v týdnu a specificky nastavenými tréninkovými zónami pro dosažení optimálního zlepšení. 
3. Zátěžová diagnostika 2 x ročně – pravidelné zátěžové testy, abyste měli cenné informace o vašich fyziologických reakcích na fyzickou aktivitu, identifikace vašich fyziologických limitací a optimalizace tréninku na základě získaných dat. 

Kolik mě to bude stát? 
3 000 CZK/měsíčně **
při půlroční platbě měsíc zdarma
při platbě na 1 rok 2 měsíce zdarma *

* při platbě na rok je možnost jednorázově pozastavit členství na dobu až 3 měsíců.
** pro studenty do 26 let sleva 50% 

Článek zobrazen 601x