BeTri

Nechte si sestavit kompletní tréninkový plán na míru

Pro koho jsou tréninkové plány vhodné:
Pro každého, kdo chce pomoct s přípravou na plavání a triatlon, dodat svému trénink systematičnost a pravidelnost.  

Proč tréninkový plán?
Většina z našich klientů má největší problém skloubit triatlon s prací a rodinou. Snažíme se podle nejnovějších trendů maximalizovat vaši přípravu a využít čas, který můžete věnovat přípravě na svůj závod, co nejvíce efektivně. Zázraky nečekejte, bez tréninku to nejde, odmakat to bude stejně na vás, naší snahou je čas, který tréninku věnujete, co nejvíce zefektivnit.

Kdy můžu začít trénovat:
V podstatě kdykoli, záleží na vás, kdy dospějete do fáze, že to bez trenéra dále nejde. Ideální je začít spolupráci v průběhu října nebo listopadu, kdy začíná příprava na další sezónu. Čím méně času do závodu, tím méně možností s vaší aktuální výkonností něco udělat. Pokud přemýšlíte výhledově nad Ironmanem, tak počítejte minimálně s 3 roky systematického tréninku. Pamatujte, že forma se nedá koupit, pouze odpracovat.

Jak probíhá komunikace s trenérem?
Komunikace probíhá osobně na schůzkách, telefonicky, mailem, přes whatsup a přes trainingpeaks. Žádné limitace v komunikaci nemáme, prostě když máte problém, snažíme se hořešit.

Kde najdu svůj tréninkový plán?
Tréninkový plán najdete v aplikaci trainingpeaks vždy na měsíc dopředu. Snažíme se plán co nejvíce přizpůsobit vašim časovým možnostem.

Kolik plán stojí?
Tréninkové plány začínají na částce 2000 CZK/měsíc. Co za tuto cenu dostanete je popsáno dále. Nicméně je možné domluvit se i na individuálním rozsahu a trenérském vedení. Cena za takové individuální služby se odvíjí od jejich rozsahu.


Co je obsaženo v základní ceně plánu:
Individuální tréninkový plán pro každého jednotlivce vytvořený na základě společného pohovoru s trenérem na měsíc dopředu. Tréninkový plán je sestaven dle časových možností každého jednotlivce.
Možnost dalších konzultací s trenérem po telefonu.
Analýza dat přes aplikace trainingpeaks, WKO5
Příprava závodní strategie přes aplikaci BestBikeSplit.

Jaké potřebuji vybavení?
Čím více dat máme, tím přesněji jsme schopni vaši formu naplánovat na konkrétní závod. Ideálně je mít hodinky garmin s hrudním pásem, watmetr na kolo. Dobré by bylo mít pro zimní přípravu interaktivní trenažer, stryd, případně moxy. Nicméně jsme si vědomi, že vše je o penězích a trénink se dá zvládnout i s minimem vybavení.

Článek zobrazen 239x