Zažijte víkend se sportem, pojeďte s námi na plavecký kemp

Pro koho jsou víkendové kempy určené: 

Víkendové kempy plavání a triatlonu jsou určené pro všechny, začátečníky i pokročilé, kteří se chtějí intenzivnější formou zlepšit v plavání nebo v triatlonu. 

Co je náplní víkendového kempu:

Víkendové kempy jsou zaměřené na výuku a zdokonalení plaveckého způsobu kraul, kdy během víkendu absolvujete 5 plaveckých tréninků v celkové délce 7 hodin. V rámci kempu doplňkově přidáváme posilování, strečink a rozbory videa.

Podle ročního období zařazujeme doplňkové aktivity jako je běh, cyklistika, běžky, plavání v otevřené vodě.

Rozdělení do výkonnostních skupin:

Na kempu standardně rozdělujeme účastníky do 3 výkonnostních skupin. V rámci první hodiny provádíme rozřazení do skupiny podle krátkého společného pohovoru a rozplavání. 

Jak se přihlásím víkendový kemp:

Na víkendový kemp se přihlásíte přes úvodní stránku betri.cz, kde v pravém horním rohu naleznete odkaz REZERVACE. Po kliknutí budete přesměrování do našeho rezervačního systému RESERVANTO. Vyberete si víkendové kurzy a v kalendáři příslušný kemp. Při rekapitulaci objednávky zaplatíte přímo kartou. V případě požadavku na jinou formu úhrady nás prosím kontaktujte na info@betri.cz. Ceny jednotlivých služeb naleznete na stránkách betri.cz/cenik/

Co je zahrnuto v ceně víkendového kempu:

V ceně víkendového kempu je zahrnuto ubytování, polopenze/plná penze (podle kempu), vstup na bazén, trenérské vedení, pitný režim (Penco), zapůjčení základních pomůcek (desky, piškoty, ploutve), rozbory plavecké techniky, doplňkové aktivity, dárky

Co potřebuji sebou na víkendový kemp:

Na kemp potřebujete ručník, plavky, plavecké brýle, sportovní oblečení podle ročního období, podložku na cvičení

Naše koncepce

Hlavním cílem je samozřejmě zlepšení v daném sportu formou intenzivních tréninků během krátkého časového období, ale také společenský ráz celé akce. Snažíme se nabídnout účastníkům setkání s novými, stejně smýšlejícími lidmi.

Článek zobrazen 4985x