BeTri

Vznik sportovního klubu Betri z.s.

Ahoj, 

máme radost, že vám můžeme oznámit oficiální vznik sportovního klubu Betri z.s. a jeho registraci pod ČTA (Česká triatlonová asociace). Od této chvíle tak můžete žádat o přestup do našeho klubu a oficiálně tak startovat pod hlavičkou Betri.

Pokud dosud žádnou registraci v ČTA nemáte, lze udělat individuální registraci online na adrese 

http://www.czechtriseries.cz/about/individualmembership.

V případě přestupu z jiného klubu můžete zažádat o přestup rovněž online přes svůj profil na czechtriseries.cz. Postup je takový, že se závodník přihlásí do svého účtu/profilu, a v levém sloupci klikne na sekci ,,Členství ve sportovním klubu“ a dále již na ,,Žádost o přestup do jiného klubu“.

V příloze vám zasíláme aktuální ceník poplatků ČTA. Pokud ještě nejste registrován a jste starší 18-ti let, bude vám účtován poplatek 500 CZK za roční známku a 200 CZK jednorázový poplatek za vyhotovení triatlonové licence. V dalších letech už budete platit pouze 500 CZK za roční známku. Roční známku si nemusíte kupovat každý rok, dává smysl jen závodníkům.

Žádné další poplatky s registrací do klubu nejsou účtovány.  

Jaké jsou výhody členství v ČTA?
1. Automatické pojištění od Kooperativy na trénincích a závodech.
2. Slevy na závodech pořádaných ČTA (např. na Czechman je to cca 100 CZK)
3. Nemusíte platit jednorázovou licenci (10 EUR a výše), pokud pojedete na závody mimo ČR v rámci Evropy.
4. Slevy 10% na e-shopu ČTA a další slevy u vybraných partnerů ČTA. 

Jaké jsou výhody členství v Betri? 
Členství v Betri týmu je dobrovolné. Tým Betri tvoříte hlavně vy, bez vás by to nešlo. Společně vytváříme skvělou atmosféru na závodech, trénincích i mimo ně. Jsme přesvědčení, že to je právě hlavní smyslem Betri. Nikdo si nehraje na mistra světa, jeden druhému navzájem pomůžeme, když mu zrovna není do zpěvu (dokonce se nám to někteří snaží zakázat J ). Aktuálně jsou pro členy Betri dohodnuty slevy 20% v Pencu, 20% v Garminu a slevy na kola i servis v cykloobchodu automotovelo.cz  

Budeme rádi, když se budete podílet na dalším rozvoji Betri týmu, takže pokud máte nápady, co vylepšit nebo co vám v rámci týmu chybí, sem s nimi.

Jsme jeden tým, jsme Betri

Článek zobrazen 238x